Outwell Clifton Voetensteun
Voetensteun voor de campingstoelen Outwell Teton, Outwell Kenai, Outwell Grand Canyon en Outwell Stonecliff.
READ MOREGrootte: 48 x 87 x 44/34 cm
Pakmaat: 48 x 87 x 12,5 cm
Gewicht: 1,4 kg
Maximale belasting: 30 kg
Voetensteun voor de campingstoelen Outwell Teton, Outwell Kenai, Outwell Grand Canyon en Outwell Stonecliff. De voetensteun heeft dezelfde sneldrogende en waterafstotende bekleding als de stoelen, waardoor het niet erg is als ze in de regen worden achtergelaten. Zeer compact in te pakken doordat hij aan de stoel wordt bevestigd en daardoor slechts één steun nodig heeft. 3 jaar garantie.
| Merk | Outwell |
| Maat | 48 x 87 x 44/34 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 48 x 87 x 12,5 cm |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Materiaal | Textilene, polyester mesh met sneldrogend schuim, 100% polyester |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Gepoedercoat aluminium |
Reviews (1)
Laatst bekeken producten
Robens Avontuur Aluminium Tafel L
Aantal personen: 2-4
Afmetingen: 58 x 77 x 53 cm
Pakmaat: 79 x 16 x 5,5 cm
Gewicht: 2045 gOutwell Sudbury Keukenkast
Werkoppervlak: 91 x 51 cm
Hoogte: 80 cm
Pakmaat: 91 x 49 x 10 cm
Gewicht: ca. 7,6 kgEasy Camp Movie Seat Single Opblaasbare Fauteuil
Afmeting: 85 x 85 x 53 cm
Pakmaat: 30 x 6 x 24 cm
Gewicht: 0,95 kgOutwell New Foundland Zonneligbed
Afmeting: 58 x 188 x 31 cm
Pakmaat: 58 x 79 x 16 cm
Gewicht: 5.4 kg
Zithoogte: 30 cm
Maximale belasting: 120 kg,












60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €