Outwell Cross Lake Opblaasbare Fauteuil
Comfortabele opblaasbare fauteuil met afneembare stoffen hoes die zowel in de tent als daarbuiten goed werkt. Neemt weinig ruimte in beslag in de bagage en is eenvoudig op te blazen.
READ MOREGrootte: 100 x 80 x 70 cm (B x D x H)
Pakmaat: 24 x 41 x 11 cm
Zithoogte: 37 cm
Gewicht: 3,5 kg
Geniet van de avond in de tent of versterk het vakantiegevoel buiten de tent in deze opblaasbare fauteuil van Outwell. De afneembare hoes van stevig polyester zorgt voor een goed gevoel in de fauteuil en hij wordt eenvoudig opgeblazen via het ventiel.
Outwell Cross Lake Opblaasbare Fauteuil
- Zachte afneembare hoes
- Brede armleuningen
- Eenvoudig op te blazen via het ventiel
- Tas voor transport en opslag inbegrepen
| Merk | Outwell |
| Maat | 100 x 80 x 70 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 24 x 41 x 11 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Kleur | Green |
| Maximale belasting | 115 kg |
| Frame | Sturdy and durable inflatable PVC |
| Zithoogte | 37 cm |












60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €