Outwell Dauphin Voetensteun
Voetensteun voor Outwell Melville en Outwell Ontario, past qua kleur bij de stoelen van 2023.
READ MOREAfmeting: 48 x 83 x 44 cm
Pakmaat: 48 x 83 x 6 cm
Gewicht: 1 kg
Zithoogte: 45
Maximale belasting: 30 kg
Voetsteun voor Outwell Melville en Outwell Ontario. Zeer compact in te pakken doordat het aan de stoel wordt bevestigd en daardoor slechts één steun nodig heeft.
| Merk | Outwell |
| Maat | 48 x 83 x 44 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 48 x 83 x 6 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Opbouw | Aluminium |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, gecoat |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |













60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €