Outwell Florin Voetsteun/Kruk
Voetsteun die past bij de campingstoelen Outwell Helena, Rosewood en Clements. Omdat de voetsteun vrijstaand is, kan deze ook worden gebruikt als een kruk met een maximale belasting van 100 kg.
READ MOREAfmeting: 46 x 57 x 47 cm (B x D x H)
Pakmaat: 53 x 65,5 x 8 cm
Gewicht: 2 kg
Maximale belasting: 100 kg
Voetsteun/kruk in dezelfde stijl als de campingstoelen Outwell Helena, Outwell Rosewood en Outwell Clements. De voetsteun/kruk heeft dezelfde sneldrogende en waterafstotende bekleding als de stoelen, waardoor het geen probleem is als deze in de regen blijft staan. Dankzij een stabiele constructie kan de voetsteun ook gebruikt worden als een kruk met een maximale belasting van 100 kg. Perfect als je een extra zitplaats nodig hebt. 3 jaar garantie.
| Merk | Outwell |
| Maat | 46 x 54 x 47 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 53 x 65.5 x 8 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Materiaal | Bovenste laag: 540D geborsteld en oplossing-geverfd polyester. Middelste laag: zacht schuim. Onderste laag: 300x600D polyester |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Frame | Gepoedercoat aluminium |
| Zithoogte | 47 cm |
| Milieu | PFC-vrije oppervlaktebehandeling voor water- en vuilafstoting |




















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €