Outwell Ramsgate Ocean Blue Strandstoel - Outlet
Verhoog het vakantiegevoel met deze strandstoel van Outwell. Stabiel stalen frame, zitting van duurzaam textileen en gemakkelijk in- en uit te klappen. Perfect voor een heerlijke tijd op de camping of het strand.
LET OP: Retourneren door de klant, getest maar niet gebruikt.
READ MOREGrootte: 65 x 79 x 81/110 (B x D x H)
Zithoogte: 47 cm
Gewicht: 7,4 kg
Maximale belasting: 120 kg
Ligstoel voor heerlijke dagen
Comfortabele ligstoel met stabiel stalen frame, zitting van duurzaam en sneldrogend Textline waarbij de rugleuning kan worden aangepast via vergrendeling in de armleuningen zodat je eenvoudig de optimale positie vindt voor een ontspannend moment.
Outwell Ramsgate Ocean Blue Ligstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Verstelbare en afneembare hoofdsteun
- Stabiel frame en zitting bieden een maximale belasting van 120 kg
- Pas de positie van de rugleuning aan via vergrendeling in de armleuningen
- Textline maakt zitting en rugleuning zeer bestand tegen zonlicht
Textline
Textline is PVC-gecoat polyester, wat de polyester sterker en vooral meer bestand tegen zonlicht maakt.
| Merk | Outwell |
| Maat | 65 x 79 x 81/110 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 65 x 10 x 91 cm |
| Gewicht | 7.4 kg |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, gecoat |
| Kleur | Ocean Blue |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Pulverbeschichteter Stahl |
| Zithoogte | 47 cm |



















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €