Outwell Seaford Ocean Blue Strandstoel
Compacte en praktische strandstoel die perfect past in de zon op het strand of het grasveld. De rugleuning kan in 3 standen worden versteld of volledig worden neergeklapt voor een ligstoelachtig gevoel. Een stevig stalen frame en zitting van 100% geweven polyester maken de stoel stabiel en comfortabel.
READ MOREAfmetingen: 62 x 54 x 80 cm
Pakmaat: 62 x 12,5 x 75 cm
Gewicht: 4,8 kg
Maximale belasting: 120 kg
Lage en comfortabele strandstoel die perfect is voor in de zon, op het strand of op het gras. Een stevig stalen frame en zitting van 100% geweven polyester maken het stabiel, gemakkelijk schoon te maken en comfortabel. De rugleuning kan in vier standen worden versteld, waarvan één helemaal naar beneden kan zodat het als een ligstoel aanvoelt, perfect voor degenen die comfort en mobiliteit belangrijk vinden tijdens het zonnen!
Outwell Seaford Ocean blue Strandstoel
- Vouwt uit en in enkele seconden in
- Geen montage vereist
- Ingebouwd en afneembaar hoofdkussen
- 4 standen voor de rugleuning
- Rugleuning kan volledig worden neergeklapt voor ontspannen liggen
- Gemakkelijk schoon te maken en robuust frame
- Zithoogte: 18 cm
| Merk | Outwell |
| Maat | 62 x 54 x 80 cm (BxWxH) |
| Pakmaat | 62 x 12.5 x 75 cm |
| Gewicht | 4.8 kg |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, gecoat |
| Kleur | Ocean Blue |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Gepoedercoat staal |
| Zithoogte | 18 cm |









60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €