Outwell Trenton Campingstol XL
Extra brede en stevige campingstoel van Outwell met hoge rugleuning en zeer zachte en duurzame stof met vulling. De zachte vulling en een rugleuning met zeven standen zorgen voor een goed comfort zowel aan de eettafel als in de zon. Een stevige frame van gepoedercoat aluminium zorgt ervoor dat de stoel een maximale belasting van 200 kg heeft. De stoel wordt geleverd met 3 jaar garantie.
READ MOREGrootte: 74 x 75 x 116
Pakmaat: 74 x 11 x 100 cm
Rugleuning: cm
Zithoogte: 46 cm
Gewicht: 5,1 kg
Maximale belasting: 200 kg
Duurzame en comfortabele campingstoel met extra breedte
Extra brede, stevige en opvouwbare campingstoel met hoge rugleuning die zeven standen heeft. Stof in een zachte PVC textiel die zeer bestand is tegen zowel slijtage als UV-licht. Een sneldrogende vulling in de zitting en rugleuning. Met andere woorden, een stoel voor degenen die veel kamperen.
Outwell Trenton Campingstoel XL
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Een dikkere vulling op de zitting en rugleuning verbetert isolatie en comfort
- Stevige gepoedercoate frame (maximale belasting van 200 kg)
- Hoge rugleuning
- Gripvriendelijke en iets bredere armleuningen
- PVC stof die bestand is tegen water, UV-licht en slijtage
- 7 verschillende standen op de rugleuning
- 3 jaar garantie
| Merk | Outwell |
| Maat | 74 x 75 x 116 cm (BxWxH) |
| Pakmaat | 74 x 11 x 100 cm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Opbouw | Powder coated aluminium |
| Materiaal | Two-tone, soft foam, 100% polyester |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 200 kg |
Reviews (4)
Laatst bekeken producten
Isabella Voet voor Thor Campingstoel - 4 stuks
Tafelloper Miami Pirot - 40 x 150 cm
Invoerveld: Antislip en schokabsorberend oppervlak
Anderen kochten ook
Comet Kraan London
Voor keuken en badkamer
Alleen voor koud water
Opvouwbare uitloopComet Dompelpomp 20l/min
12V
20 l/min
1,1 barIsabella Voetensteun Campingstoel
Afmeting: 48 x 90 x 36 cm
Pakmaat: 48 x 90 x 7 cm
Gewicht: 1,58 kgIsabella Thor Campingstoel
Afmeting: 63 x 80 x 120 cm
Verpakkingsmaat: 118 x 63 x 14 cm
Gewicht: 5,5 kg
Zithoogte: 47 cm
Maximale belasting: 120 kg






















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €