Outwell Windscherm Gaskooktoestel
Windscherm voor gasfornuizen die gemakkelijk op het werkblad geplaatst kan worden. Omdat het met zuignappen wordt bevestigd, past het op de meeste keukenbladen.
READ MOREAfmeting: 61 x 33 x 25 cm (B x D x H)
Pakmaat: 61 x 25 x 1 cm
Gewicht: ca 1,1 kg
Materiaal: Gepoedercoat staal
Windscherm voor gaskachels dat eenvoudig op het tafelblad kan worden geplaatst. Omdat het met zuignappen wordt bevestigd, past het op de meeste keukenbladen.
Outwell Windscherm Gaskachel
- Beschermt tegen wind en spatten
- Bevestigd met meegeleverde zuignappen
- Stoffen tas voor transport en opslag inbegrepen
| Merk | Outwell |
| Maat | 61 x 33 x 25 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 61 x 25 x 1 cm |
| Gewicht | 1.1 kg |
| Materiaal | Powder coated steel |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Kleur | Grey |
| Dit is inbegrepen | Wind protection, 4 x suction cups, carrying bag |
This product has only ratings but no reviews.
Laatst bekeken producten
Anderen kochten ook
Easy Camp Leka Twin 6 Familietent
Personen: 6
Slaapkamers: 3
Plafondhoogte: 195 cm
Vloeroppervlak: ca. 14,6 m²
Gewicht: 13,4 kgSlim Leven Waslijn
Waslijn
Lengte: 8 m
Gewicht: 90 gOutwell Droogrek
Afmeting: 110 x 110 x 142 cm
Pakmaat: 80 x 25 x 15 cm
Gewicht: 2 kgOutwell Nain Laag Tafel
Aantal personen: 2
Afmeting: 40 x 40 x 30 cm
Pakmaat: 40 x 40 x 3 cm
Gewicht: 900 g











60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €