Outwell Cornillon L Zitplaats & Opbergruimte
Stabiel en pakvriendelijke kruk die zowel als zitplaats dient maar ook extra opbergruimte biedt. De kruk heeft een stevige bodemplaat en een sterk polyesterdoek dat gemakkelijk schoon te maken is aan de binnenkant.
READ MOREGrootte: 49 x 30 x 29,5 cm
Pakmaat: 49 x 30 x 6,5 cm
Gewicht: ongeveer 2,6 kg
Zithoogte: 29,5 cm
Maximale belasting: 100 kg
Outwell Cornillon L Seat & Storage
Compacte en stabiele kruk die extra opbergruimte biedt voor bijvoorbeeld dekens, spellen en dergelijke.
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Neemt weinig ruimte in beslag in de verpakking
- Bestand tegen vochtige omgevingen
- Gewatteerde zitting
- Makkelijk schoon te maken binnenkant dankzij polyester stof
- Interne scheidingswand voor efficiëntere opslag
- Inhoud: 40 L
| Merk | Outwell |
| Volume | 43 L |
| Maat | 49 x 30 x 29.5 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 49 x 30 x 6.5 cm |
| Gewicht | 2.6 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Kleur | Grey Melange |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Zithoogte | 29.5 cm |















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €