Outwell Dawlish Hoge Stoel & Opbergruimte
Stabiele en compact opvouwbare kruk die zowel als zitplaats fungeert, maar ook extra opbergruimte biedt. De kruk heeft een stevige bodemplaat en een sterk polyesterdoek dat gemakkelijk van binnen schoon te maken is.
READ MOREGrootte: 30 x 44,5 cm (Dia. x H)
Inpakgrootte: 30 x 40 x 8 cm
Gewicht: ca. 1,7 kg
Zithoogte: 44,5 cm
Maximale belasting: 100 kg
Outwell Dawlish Hoge Stoel & Opslag
Compacte en stabiele kruk die extra opslag biedt voor bijvoorbeeld dekens, spellen en dergelijke. Multifunctioneel omdat het zowel als eetkamerstoel als opbergdoos kan worden gebruikt.
- Vouwt in en uit in enkele seconden
- Neemt weinig ruimte in beslag bij het inpakken
- Bestand tegen vochtige omgevingen
- Gewatteerde zitting
- Makkelijk schoon te maken aan de binnenkant dankzij polyester stof
- Interne scheidingswand voor gemakkelijkere opslag
- Inhoud van 34 liter
| Merk | Outwell |
| Volume | 34 L |
| Maat | 30 x 44.5 cm (Dia. x H) |
| Pakmaat | 30 x 40 x 8 cm (WxDxH) |
| Gewicht | 1.7 kg |
| Materiaal | 100% polyester |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Zithoogte | 44.5 cm |
This product has only ratings but no reviews.

















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €