Robens Settler Opbergkast
Opbergkast met twee planken en een tafelblad van aluminium. De kast is eenvoudig uit te vouwen en vereist geen montage. Karabijnhaken en netzakken aan de zijkanten voor eenvoudige opslag en ophanging
READ MOREAfmetingen: 59 x 58 x 83 cm (BxLxH)
Inpakmaat: 25 x 13 x 83 cm
Gewicht: 6,4 kg
Maximale belasting: 30 kg
Handige en praktische opbergunit
Snel te monteren opbergkast met een kleine inpakmaat en goede opbergmogelijkheden zowel binnenin als aan de buitenkant van de kast. Dankzij karabijnhaken, zakken en uitneembare planken is de Settler opbergkast zeer aanpasbaar en perfect voor degenen die hun bagage tijdens de vakantie georganiseerd willen houden. De kast kan ook in hoogte worden versteld zodat hij stabiel staat op oneffen terrein.
- Karabijnhaken en zijzakken aan de zijkanten
- Verstelbare hoogte
- Uitneembare plank
- Tafelblad van aluminium
- Deur van mesh voor goede luchtcirculatie
- Draagtas voor opslag en transport inbegrepen
| Merk | Robens |
| Maat | 59 x 58 x 83 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 25 x 13 x 83 cm |
| Gewicht | 6,4 kg |
| Materiaal | 600D Polyester ripstop, mesh fabric, 100% polyester. Mesh pocket, 100% nylon |
| Kleur | Black |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |
Laatst bekeken producten
Easy Camp Havana Dubbele Hangmat
Personen: 1-2
Gewicht: 2,8 kg
Maximale belasting: 150 kgOutwell Tenby Veldbed
Afmeting: 54/61 x 188 x 30 cm
Pakmaat: 61 x 71 x 14 cm
Gewicht: 6,2 kg
Zithoogte: 30 cm
Maximaal gewicht: 120 kgOutwell Lomond Campingstoel
Afmeting: 60 x 80 x 109 cm
Pakmaat: 30 x 20 x 93 cm
Gewicht: 6,2 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kgOutwell Custer M Kampeertafel
Aantal Personen: 4-6
Afmeting: 100 x 65 x 49,5-70 cm
Pakmaat: 100 x 17 x 11 cm
Gewicht: ca. 7,4 kg







































60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €