Robens Strider Campingstol
Pakketvriendelijke campingstoel voor tentkamperen en buitenleven met een robuust stalen frame dat eenvoudig kan worden uitgeklapt en ingeklapt.
READ MOREAfmetingen: 56 x 61 x 96 cm (L x B x H)
Inpakmaat: 110 x 12 x 13 cm
Gewicht: 2,695 kg
Zithoogte: 40 cm
Maximale belasting: 120 kg
Met de Robens Strider krijg je een betaalbare stoel met een hogere rugleuning die eenvoudig te monteren is, weinig ruimte inneemt in de bagage en dankzij de netdelen in de zitting meer comfort en ademend vermogen biedt. Perfect voor degenen die kamperen met een familietent of voor degenen die een basiskamp hebben als uitgangspunt voor buitenavonturen.
Robens Strider Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Geen montage vereist
- Robuust stalen frame met een maximale belasting van 120 kg
- Makkelijk te dragen in de meegeleverde tas die ook opslag vergemakkelijkt
| Merk | Robens |
| Maat | 56 x 61 x 96 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 110 x 12 x 13 cm |
| Gewicht | 2695 g |
| Materiaal | 600D 100% Oxford polyester, mesh fabric 100% polyester |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Steel |
| Zithoogte | 40 cm |
Reviews (3)
Laatst bekeken producten
Tarpklem
Aantal: 1 st
Materiaal: StaalDometic Zero Concrete Medium Kampeertafel
Aantal Personen: 2-4
Afmeting: 90 x 60 x 59-72 cm
Pakmaat: 90 x 31 x 11 cm
Gewicht: ca. 4,6 kgIsabella Thor Campingstoel
Afmeting: 63 x 80 x 120 cm
Verpakkingsmaat: 118 x 63 x 14 cm
Gewicht: 5,5 kg
Zithoogte: 47 cm
Maximale belasting: 120 kgIsabella Organizer Campingstoel

















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €