Outwell Goya Nachtblauw Campingstoel
Compact en zeer stabiele campingstoel met goede ondersteuning voor de rug. Juist de combinatie van zitcomfort en het feit dat hij eenvoudig in te pakken is, maakt het een favoriet onder tentkampeerders.
READ MOREAfmetingen: 68 x 63 x 90 cm
Inpakmaat: 12 x 27 x 104 cm
Gewicht: 4,5 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kg
Favoriet onder tentkampeerders
Allroundstoel met goede inpakmaat die net zo goed bij de eettafel past als dat hij als zelfstandige stoel kan worden gebruikt. Juist de combinatie van zithoogte, goede rugsteun en inpakgemak maakt het tot onze best verkochte stoel voor onze tentkampeerklanten. Sterk stalen frame en armleuningen zorgen voor een goede stabiliteit.
Outwell Goya Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Geen montage vereist
- Stabiel stalen frame biedt een maximale belasting van 125 kg
- Makkelijk te dragen in de meegeleverde tas die ook opslag vergemakkelijkt
| Merk | Outwell |
| Maat | 68 x 63 x 90 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 12 x 27 x 104 cm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Maximale belasting | 125 kg |
| Frame | Powder coated steel |
| Zithoogte | 46 cm |













BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €