Outwell Goya XL Campingstoel
Extra brede en zeer stabiele campingstoel met goede ondersteuning voor de rug en met armleuningen van metaal. Sterk stalen frame biedt een maximaal gewicht van 150 kg.
READ MOREAfmetingen: 71 x 67 x 97 cm (B x D x H)
Inpakmaat: 112 x 28 x 16 cm
Gewicht: 5 kg
Zithoogte: 50 cm
Maximaal gewicht: 150 kg
Extra brede en duurzame campingstoel
Extra grote campingstoel met bredere zitting en rugleuning. De stoel is net zo geschikt voor de eettafel in of buiten de tent als een vrijstaande stoel. De combinatie van goede zithoogte, goede rugleuning en draagbaarheid maakt het een uitstekende keuze voor degenen die een stoel nodig hebben die gemakkelijk mee te nemen is. Sterk stalen frame biedt goede stabiliteit en een maximaal gewicht van 150 kg.
Outwell Campo XL Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Extra breed
- Geen montage vereist
- Stabiel stalen frame biedt een maximale belasting van 150 kg
- Gemakkelijk te dragen in de meegeleverde tas die ook opslag vergemakkelijkt
| Merk | Outwell |
| Maat | 71 x 67 x 97 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 112 x 28 x 16 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Materiaal | 100% polyester |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Frame | Powder coated steel |
| Zithoogte | 50 cm |
Reviews (5)
Laatst bekeken producten
Comet Ééngreepsmengkraan Florenz 90°
Draaibare tuit 90°
Inklapbare tuitMilenco Gripp Matten - Antislipmat
Grootte: 75 x 25 cm
Aantal: 2 stuksDometic Rally Air Tour 200 S Voortent
Breedte: 200 cm
Diepte: 250 cm
Gewicht: 19 kgOutwell Flagstaff / Nashville / Monterey 5 Air Cozy Tenttapijt
Afmetingen: ca. 150 x 290 cm
Anderen kochten ook
Robens Ultralite U-Haring 6-pack
Lengte: 18 cm
Gewicht: 13 g/st
Grondtype: Zacht
Materiaal: AluminiumRobens Vanguard Campingstoel
Afmeting: 62 x 76 x 106,5 cm
Verpakkingsgrootte: 82 x 18 x 12,5 cm
Gewicht: 5,3 kg
Zithoogte: 48 cm
Maximale belasting: 120 kgRobens Avontuur Aluminium Tafel L
Aantal personen: 2-4
Afmetingen: 58 x 77 x 53 cm
Pakmaat: 79 x 16 x 5,5 cm
Gewicht: 2045 g




















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €