Easy Camp Minitafel - Angers
Inklapbare tafel voor twee tot vier personen met een extreem kleine pakmaat
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 42 x 29 x 15 cm
Pakmaat: 46 x 6 x 6 cm
Gewicht: 900 g
Maximale belasting: 10 kg
Inklapbare tafel voor twee tot vier personen met een extreem kleine pakmaat. Ideaal voor wandelingen of dagtochten waarbij je bereid bent iets extra's te dragen voor verhoogd comfort tijdens de maaltijden. Eenvoudig uit te klappen en in te klappen en zeer stabiel. Met tas voor transport en opslag.
Easy Camp Minibord - Angers
- Opent en sluit in enkele seconden
- Robuust – van staal en gelamineerd tafelblad
- Met tas
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 29 x 42 x 15 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 6 x 46 x 6 cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 10 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |
Reviews (5)
Anderen kochten ook
Robens Cima Versa 4 Tent
Personen: 4
Slaapkamers: 1
Hoogte: 185 cm
Leefruimte: ca. 8,5 m²
Gewicht: 7,8 kgOutwell Kampeerhamer 625 g
Grootte: 31 cm
Gewicht: 625 gRobens Pilgrim Lichtgewicht Stoel
Afmeting: 57 x 50 x 84 cm
Pakmaat: 47 x 12 x 10 cm
Gewicht: 2185 g
Zithoogte: 46 cm
Maximale belasting: 120 kgOutwell Seam Grip WP Naadafdichter
Dicht naden van tenten en textiel









BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €