Outwell Claros M Campingtafel - Aanbieding
Snel opvouwbare kampeertafel die eenvoudig kan worden ingeklapt voor opslag of transport. De poten kunnen in drie hoogtes worden versteld zodat het ook bij lagere stoelen past. Omdat het blad volledig van kunststof is, kan de tafel ook bij regen buiten blijven staan.
LET OP! Klantretour, getest maar niet gebruikt.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 101 x 50 x 45 / 61 / 71 cm (L x B x H)
Pakmaat: 50 x 50 x 6 cm (L x B x H)
Gewicht: ca. 5,2 kg
Maximale belasting: 80 kg
Een weerbestendige kampeertafel met drie hoogtestanden. Met een frame van staal en een blad van kunststof is het zeer bestand tegen zowel weer als slijtage. Een draaghandvat maakt de tafel gemakkelijk te hanteren.
Outwell Claros M Kampeertafel
- Drie hoogtestanden (45, 61 en 71 cm)
- Uit- en inklapbaar in enkele seconden
- Stalen frame en kunststof blad zorgen voor een stevige en stabiele tafel
- Kan buiten in de regen staan
- Kleine pakmaat
- Gemakkelijk te dragen met het ingebouwde handvat
| Merk | Outwell |
| Maat | 50 x 101 x 45/61/71 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 50 x 50 x 6 cm |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Opbouw | Steel |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 80 kg |
| Tafelblad | Durable and waterproof plastic |








BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €