Outwell Heyfield Laag Tafel
Laag opvouwbare tafel met een blad van 60 x 40 cm en een hoogte van 25 cm. Perfect voor twee maar er kunnen ook vier personen rond zitten. Vouwt dubbel voor transport en is dan gemakkelijk te dragen met het ingebouwde handvat.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 60 x 40 x 25 cm (LxBxH)
Pakmaat: 40 x 30 x 4 cm
Gewicht: 1,2 kg
Maximale belasting: 30 kg
Inklapbare tafel voor twee tot vier personen met een kleine pakmaat. Ideaal voor in de kleine tent, naar het strand of bij een picknick. Eenvoudig uit te klappen en in te klappen en zeer stabiel. Met een handvat om te dragen.
Outwell Heyfield Laag Campingtafel
- Opent en sluit in enkele seconden
- Lichtgewicht – aluminium frame en gelamineerd tafelblad
- Met draaghandvat
- Kan ook gebruikt worden als ontbijtblad
| Merk | Outwell |
| Maat | 40 x 60 x 25 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 40 x 30 x 4 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Robuust gelamineerd blad |
Reviews (8)
Accessoires voor dit product
Outwell Cardiel Stoel
Afmeting: 40 x 42 x 40 cm
Inpakafmeting: 40 x 40 x 8 cm
Gewicht: 0.8 kg
Maximale belasting: 100 kg
Anderen kochten ook
Outwell Cardiel Stoel
Afmeting: 40 x 42 x 40 cm
Inpakafmeting: 40 x 40 x 8 cm
Gewicht: 0.8 kg
Maximale belasting: 100 kgOutwell Collaps Afwasteil Navy Night
Afmeting: 38 x 28 x 12 cm
Verpakkingsgrootte: 38 x 28 x 5 cm
Gewicht: 0,5 kgEasy Camp Skarvan 4 Familietent
Personen: 4
Slaapkamers: 2
Nokhoogte: 185 cm
Vloeroppervlakte: ca. 9 m²
Gewicht: 14,5 kgOutwell Comfort Pillow
Afmeting: 42 x 28 x 10 cm
Gewicht: ca. 0,18 kg













BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €