Easy Camp Aspen L Campingbord
Packvriendelijke tafel in een tas met schouderriem. Frame en blad van aluminium zorgen voor een lichte en duurzame tafel.
READ MOREAantal personen: 4
Afmeting: 70 x 110 x 70 cm (B x L x H)
Pakmaat: 12 x 20 x 110 cm
Gewicht: 5,1 kg
Max. belasting: 30 kg
Opvouwbare tafel met een afneembaar tafelblad bestaande uit lamellen/platen die opgerold kunnen worden, waardoor de tafel een zeer klein pakformaat heeft. Perfect voor tentkamperen wanneer je alleen de auto hebt om in te pakken. Inclusief tas voor transport en opslag.
Easy Camp Aspen L Campingtafel
- Eenvoudig te monteren
- Makkelijk te dragen
- Neemt weinig ruimte in
- Verstelbare poot helpt op oneffen ondergrond
- Draag- en opbergtas inbegrepen
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 70 x 110 x 70 cm (B x L x H) |
| Pakmaat | 12 x 20 x 110 cm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |
Anderen kochten ook
-
Outwell Colorado 5 Air Familietent
Personen: 5
Slaapkamers: 2
Plafondhoogte: 210 cm
Vloeroppervlak: ca. 16 m² (excl. zonnescherm)
Gewicht: 26.6 kg Outwell Colorado 5 Air Cozy Tenttapijt
Afmetingen: ca. 250 x 290 cmOutwell Sargas Lux Cream White Tentlamp
Lichtsterkte: 540 Lumen
Stroombron: USB
Afmeting: 12 x 20 cm


















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €