Outwell Sudbury Keukenbank - Aanbieding
Keukenbank voor de kampeerder die behoefte heeft aan een groot werkoppervlak met een klein verpakkingsformaat. De keukenbank wordt opgevouwen en verpakt in de meegeleverde tas voor eenvoudig transport en opslag.
LET OP! Klantretour, getest maar niet gebruikt.
READ MOREGrootte: 91 x 51 x 80/100 cm (B x D x H)
Pakmaat: 91 x 49 x 10 cm
Werkoppervlak: 91 x 51 cm
Gewicht: ca. 7,6 kg
Maximale belasting: 30 kg
Een van de belangrijkste gemakken in het tentleven is het soepel kunnen koken en opbergen van keukengerei. Met een groot werkoppervlak, twee kasten voor opslag en een windscherm voor het tentfornuis biedt Sudbury goede ruimtes voor opslag, voorbereiding en het daadwerkelijke koken. De grote kast is perfect voor ofwel een afvalemmer of een gasfles. Het windscherm kan worden verwijderd wanneer het niet nodig is om een groot werkoppervlak te creëren.
Door het feit dat het werkblad, de planken, het windscherm en de kasten demonteerbaar zijn, bereikt men een kleinere pakmaat in vergelijking met vergelijkbare banken. Het nadeel is dat het iets meer montagetijd vergt dan banken die geen montage vereisen.
Outwell Sudbury Keukenbank
- Werkoppervlak naast het fornuis zorgt voor soepel koken
- Afsluitbare opslagruimte voor afvalemmer of gasfles
- Stevige deur met magneetsluiting (opent als een gewone keukenkast)
- De frame van de kastdeur kan worden losgemaakt om de deur op te rollen zodat de kast open is
- Ventilatienet voor luchtcirculatie
- 3 planken
- Houder voor keukenpapier
- Aluminium frame
- Extreem kleine pakmaat
- Draag-/opbergtas inbegrepen
| Merk | Outwell |
| Maat | 91 x 51 x 80/100 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 91 x 49 x 10 cm |
| Gewicht | 7.6 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |










60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €