Outwell Nain Lågt Campingbord
Klein compact tafeltje met een blad van 40 x 40 cm. Functioneert als een klein eettafeltje voor kamperen en picknicken of als nachtkastje of bijzettafeltje in de grotere tent.
READ MOREAantal personen: 2
Afmetingen: 40 x 40 x 30 cm (LxBxH)
Pakmaat: 40 x 40 x 3 cm (LxBxH)
Gewicht: 900 g
Inklapbare tafel voor twee personen met een kleine pakmaat. Ideaal voor in de kleine tent, naar het strand of bij een picknick. Kan ook als nachtkastje worden gebruikt in de grotere tent. Eenvoudig uit te klappen en in te klappen en zeer stabiel. Met handvat om te dragen.
Outwell Nain Campingtafel
- Opent en sluit in enkele seconden
- Lichtgewicht – aluminium frame en gelamineerd tafelblad
- Met draaghandvat
| Merk | Outwell |
| Maat | 40 x 40 x 30 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 40 x 40 x 3 cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Robuust gelamineerd blad |
Reviews (13)
stabilt och bra.--
Laatst bekeken producten
Outwell Campo Zwarte Campingstoel
Afmeting: 61 x 61 x 89 cm
Pakmaat: 105 x 20 x 19 cm
Gewicht: 4,5 kg
Zithoogte: 45 cm
Maximaal gewicht: 125 kg
Anderen kochten ook
Robens Outsite EHBO-Kit
Voor de meeste verwondingen die je kunt tegenkomen tijdens een buitenreisTristar Keramische Verwarmingsventilator 1500W
Vermogen: 750/1500 W
Aansluiting: 230V
Afmetingen: 21 x 16 x 29 cm
Gewicht: ca. 1,6 kgLTC Waarschuwingsbord Uitstekende Lading
Volgens wettelijke vereisten in Europa (behalve Italië en Spanje)Outwell Hamilton Kampeertafel
Aantal personen: 4-6
Afmeting: 150 x 80 x 43/65/70 cm
Pakmaat: 78 x 80 x 8 cm
Gewicht: 8,4 kg













60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €