Robens Avontuur Aluminium Tafel L
Opvouwbare lage tafel met een compact pakformaat voor twee tot vier personen.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 58 x 77 x 53 cm (B x L x H)
Pakmaat: 79 x 16 x 5,5 cm
Max. belasting: 20 kg
Gewicht: 2045 g
Opvouwbare lage tafel met een compact pakformaat voor twee tot vier personen. Ideaal voor kleine tenten, dagtochten, het strand of picknicks, omdat je ook comfortabel op de grond kunt zitten en aan tafel kunt eten. Eenvoudig te monteren.
Robens Adventure Aluminium Table L
- In enkele seconden op te zetten
- Lichtgewicht – frame en tafelblad van duurzaam aluminium
- Opbergtas inbegrepen
| Merk | Robens |
| Maat | 58 x 77 x 53 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 79 x 16 x 5,5 cm |
| Gewicht | 2045 g |
| Kleur | Zwart |
| Maximale belasting | 20 kg |
| Frame | Aluminium 6061 |
| Tafelblad | Aluminium 6063 |
Reviews (2)
Laatst bekeken producten
Outwell Sudbury Keukenkast
Werkoppervlak: 91 x 51 cm
Hoogte: 80 cm
Pakmaat: 91 x 49 x 10 cm
Gewicht: ca. 7,6 kgEasy Camp Movie Seat Single Opblaasbare Fauteuil
Afmeting: 85 x 85 x 53 cm
Pakmaat: 30 x 6 x 24 cm
Gewicht: 0,95 kgOutwell New Foundland Zonneligbed
Afmeting: 58 x 188 x 31 cm
Pakmaat: 58 x 79 x 16 cm
Gewicht: 5.4 kg
Zithoogte: 30 cm
Maximale belasting: 120 kg,Easy Camp Movie Seat Double Opblaasbare Fauteuil
Grootte: 150 x 85 x 53 cm
Gewicht: 1,8 kg






















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €