Dukdalf Stabilic 3 Hout Grijs Kampeertafel
Snel op te zetten kampeertafel die eenvoudig kan worden opgevouwen voor opslag of transport. Alle poten zijn in hoogte verstelbaar, zodat het zowel op oneffen terrein als bij lagere stoelen past. Het tafelblad van duurzaam Sevelit maakt het bestand tegen weer, wind en zon.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 115x 70 x 57-74 cm (L x B x H)
Inpakmaat: 115x 70 x 5 cm (L x B x H)
Gewicht: ca. 10 kg
Dukdalf Stabilic campingtafel is gemaakt in Nederland met een tafelblad van waterbestendig Sevelit en verstelbare poten. Oneffen ondergronden zijn geen probleem met verstelbare poten en met een tafelblad dat bovendien zowel hittebestendig als UV-beschermd is, krijg je een praktische campingtafel die je lange tijd kunt gebruiken. De poten klappen eenvoudig in voor transport en opslag.
Dukdalf Stabilic 3 Wood Grey Campingtafel
- Verstelbare hoogte (57-74 cm)
- Uit- en inklapbaar in enkele seconden
- Aluminium frame en tafelblad van Sevelit zorgen voor een stevige en stabiele tafel
- Hittebestendig blad
- Kan buiten in de regen staan
- Individueel verstelbare poten maken het geschikt voor oneffen terrein
| Merk | Dukdalf |
| Maat | 115 x 70 x 57-74 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 115 x 70 x 5 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Opbouw | Aluminium |
| Kleur | Wood Grey |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Tafelblad | Durable and waterproof |
Reviews (1)
Accessoires voor dit product
EuroTrail Tas voor Kampeertafel L
Afmeting: 118 x 72 x 6 cm
Pakmaat: ca. 42 x 34 x 3 cm
Gewicht: 0,9 kg
Laatst bekeken producten
Outwell Seaford Ocean Blue Strandstoel
Afmeting: 62 x 54 x 80 cm
Pakmaat: 62 x 12,5 x 75 cm
Gewicht: 4,8 kg
Zithoogte: 18 cm
Maximale belasting: 120 kgEuroTrail Tas voor Kampeertafel M
Afmeting: 105 x 75 x 6 cm
Pakmaat: ca. 37,2 x 33,9 x 11,5 cm
Gewicht: 0,7 kg







60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €