Outwell Kimberley Bord
Stabiele opvouwbare kleinere kampeertafel met een goed gevoel dankzij een tafelblad van hout. Het tafelblad is gemaakt van bamboe dat bestand is tegen zowel krassen als vlekken en het frame is van aluminium.
READ MOREGrootte: 65 x 65 x 40 cm (L x B x H)
Inpakgrootte: 45 x 65 x 8 cm
Gewicht: ca. 3,7 kg
Maximale belasting: 30 kg
Duurzaam, slim en milieuvriendelijk kleiner tafel. Outwell Kimberly combineert het gevoel en de duurzaamheid van bamboe met de stabiliteit en het gewicht van een stevige aluminium frame. De tafel is opvouwbaar en dankzij het feit dat het blad in het midden vouwt, neemt het zeer weinig ruimte in beslag in de bagage.
Outwell Kimberly Tafel
- Duurzaam blad van bamboe (bestendig tegen zowel krassen als vlekken)
- Vouwt uit en in seconden in
- Draaghandvat voor eenvoudig transport
- Weerbestendig voor korte periodes (mag niet zonder dak voor langere tijd staan)
- Verstelbare poten
| Merk | Outwell |
| Maat | 65 x 65 x 40 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 45 x 65 x 8 cm |
| Gewicht | 3.7 kg |
| Tas/opslag | Carrying bag included |
| Kleur | Brown |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Bamboo |








BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €